Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. B

BJ TRADE sp. z o.o.O firmie

4 000–5 500
brutto / mies.
  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • KIEROWCA Katowice / Sosnowiec. Jest to transport paletowy, lokalny po śląskich miejscowościach, ewentualnie ościennych. Rozpoczynamy w godzinach porannych 5:00-8:30 i kończymy ok. godz. 12-15-tej. Dodatkowo dla zainteresowanych możliwa jest kolejna trasa i podwójna stawka dzienna. Zadanie pracownika polega na pobraniu planu załadunku, przygotowaniu swoich oznaczonych palet (tutaj mamy na myśli odnalezienie palet na magazynie w odpowiedniej numeracji), załadowanie samochodu i dowiezienie towarów na wskazane miejsca. Rozwóz towarów po klientach, w większości biznesowych, a na powrocie odbiory palet i powrót do bazy. Start z bazy Sosnowiec, ul. Inwestycyjna.

Nasze wymagania

  • Pracownik z wiedzą z zakresu mechaniki byłby idealny (ale nie jest to wymóg).
  • Cenimy sobie uczciwość, odpowiedzialność i rzetelność.
  • Szukamy pracownika kobiety lub mężczyzny na wiele lat z możliwością rozwoju w naszej firmie.
  • Prosimy o oferty tylko od zainteresowanych spełniających poniższe warunki:
  • mocno zorientowanych na pracę i przez to zarabianie,
  • dysponujących czasem 8h dziennie - możesz się cieszyć swoim życiem rodzinnym,
  • transport krajowy, lokalny, rejon świadczenia usług Górny Śląsk i miejscowości przylegające do Śląska,
  • prawo jazdy kat. B, jeżeli masz kat. C lub jesteś w trakcie kursu to zaznacz to koniecznie.

To oferujemy

  • Oferujemy stałe i długoterminowe zatrudnienie.
  • Szanujemy pracowników i wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas.
  • Po okresie próbnym i dla zaangażowanych zaproponujemy nowe i lepsze warunki pracy oraz specjalną ścieżkę rozwoju.
  • Podwójne wynagrodzenie dla osób chcących realizować podwójne wyjazdy.
  • System szkoleń dla stałych pracowników: ADR, prawo jazdy kat. C, itp.

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o zasięgu lokalnym w branży transportowej. Świadczymy usługi transportu paletowego samochodami do 3.5 tony (Iveco Daily, Renault Master z platformą podnośnikową - prawo jazdy kat. B). Poszerzamy zespół i po raz kolejny poszukujemy pracowników na stanowisko KIEROWCY. Zapraszamy do nas!

Kierowca kat. B, śląskie