Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

COMFORTCAR sp. z o.o.

1920 brutto / godz.

Aleja Niepodległości 606

Sopot

Nie jesteśmy młodym prężnym zespołem ani nową dynamicznie rozwijającą się wypożyczalnią samochodów. Wynajmujemy samochody od 10 lat i znamy się na tym co robimy. Oferujemy wynajem samochodów na najwyższym poziomie z licznymi korzyściami dla naszych klientów. W ciągu 10 lat zrealizowaliśmy ponad 150 tysięcy wynajmów, nasza flota wzrosła z 5 samochodów do ponad 500 w kilku oddziałach w największych miastach Polski: Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin.

Opis stanowiska:

  • Podstawianie i odbiór samochodów od klientów na terenie Trójmiasta i okolic
  • Relokacja samochodów między oddziałami
  • Zapewnienie stanu technicznego i wizualnego samochodów zgodnie ze standardami firmy.
  • Praca na pełen etat

Wymagania:

  • Aktualne dokumenty (prawo jazdy kat B)
  • Aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (dodatkowo jeden weekend w miesiącu)
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca w systemie zmianowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Wysokie zniżki na wynajem dla pracowników
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Ogłoszenie archiwalne