Logo Pracuj.pl

Kierowca Kat. B

Grupa Eurocash – Eurocash GastronomiaO firmie

  • Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dostaw towaru do odbiorców.
  • Rozładunek dostaw.
  • Pełna kontrola nad ewidencją dokumentów.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do wyrobienia
  • Dyspozycyjność,
  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
  • W pełni legalne zatrudnienie z zachowaniem wszelkich przepisów związanych z czasem pracy, BHP itp.;
  • Doskonałą atmosferę pracy (72% Pracowników w anonimowej ankiecie deklaruje, że jest zadowolonych ze swojej pracy);
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
  • Pikniki rodzinne;
  • Paczki i bony na Wielkanoc i Boże Narodzenie;
  • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Opieka medyczna Medicover;
  • Karty sportowe;
  • Imprezy świąteczne;
  • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • karta sportowa

Grupa Eurocash – Eurocash Gastronomia

Eurocash Gastronomia specjalizuje się w dystrybucji produktów spożywczych do klientów sieciowych i niezależnych z sektora HORECA w całej Polsce. Naszym klientom zapewniamy najwyższą jakość obsługi, rozumianą jako doskonały poziom realizacji dostaw i terminowości transportu oraz bezpieczeństwo żywności.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Kierowca Kat. B, Sosnowiec