Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

FHU Banasik Sp.k.

3 5005 500 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:od godziny 3.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Generała Mariusza Zaruskiego 3a

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Dowóz, załadunek i rozładunek towaru u klienta

  • Ważenie towaru u klienta

  • Rozliczanie się z opakowań zwrotnych

  • Dbałość o stan techniczny i czystość powierzonego samochodu

Nasze wymagania

  • Prawo Jazdy kat. B

  • Mile widziane aktualne badania psychotechniczne oraz Książeczka sanitarno – epidemiologiczna

  • Znajomość topografii Śląska

  • Praca od godziny 3.00 w nocy

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

HURTOWNIA MIĘSA I WĘDLIN „BANASIK” Sp.k. w Sosnowcu. Nasza Firma powstała w 1991 roku. Marzenia i determinacja stworzyły rodzinną firmę, która małymi krokami wchodziła na polski rynek. Początki nie były łatwe, ale kluczem do sukcesu okazało się słowo ,,rodzina’’. To właśnie dzięki rodzinnej atmosferze, udało nam się stworzyć niepowtarzalną Firmę, której zaufali nasi Pracownicy i Klienci.

Przewiń do profilu firmy