Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

INNOVATION DESIGN sp. z o.o.

  • Kukułek 50, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kukułek 50

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków

  • Twoje zadania: realizacja zleceń transportowych po terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony. Samochody z plandeką.

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania

  • posiadanie prawa jazdy kat. B dłużej niż 2 lata

  • mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym na pojazdach do

  • 3,5 t

  • dyspozycyjność, uczciwość, punktualność

  • mile widziane ADR

  • dbanie o powierzony sprzęt

  • komunikatywność

To oferujemy

  • To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • system pracy 3/1, 4/1

  • samochody marki Mercedes Sprinter

  • telefon służbowy, nawigacja, karta paliwowa, karta płatnicza

  • stały kontakt ze spedytorem

O nas

O nas

Firma INNOVATION DESIGN SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2009 roku. Prowadzi działalność z zakresu transportu międzynarodowego. Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych Klientów.