Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

BISSA sp. z o.o.

3 2007 250 brutto / mies.
  • Usługowa 6A, Stargard
    Stargard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, Praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, Praca od 2:00-3:00, w wyjątkowych wypadkach od 24:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Usługowa 6A

Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek/rozładunek towaru

  • Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze

  • Dbałość o prawidłowy obieg gotówki oraz dokumentów

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat.B

  • mile widziane prawo jazdy kat.C (dodatek płacowy)

  • mile widziane posiadanie książeczki sanepidowskiej

  • dobra sprawność fizyczna

  • poszukujemy osób ze Stargardu lub Szczecina (Prawobrzeże)

To oferujemy

  • wynagrodzenie na pełnym etacie 2500zł netto (3200zł brutto)

  • premię uznaniową do 700zł

  • dodatek za doświadczenie na stanowisku kierowcy-do 1000zł

  • dodatek za prawo jazdy kat.C od 500zł-1000zł

  • ekwiwalent za pranie odzieży ok.660zł/rocznie (w 2 ratach)

  • dofinansowanie do katy Multisport

  • możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego

  • UWAGA: w ramach zatrudnienia:1-2 tygodnie-poznawanie tras, objazd z naszym kierowcą,2 tygodnie zmiana nocna na magazynie w celu poznania towaru (20:00-5:00)

O nas

BISSA Sp. z o.o. to firma w pełni z kapitałem polskim, założona w 1991 roku.

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i dystrybucją mięsa, drobiu i wędlin na terenie niemal całego woj. zachodniopomorskiego. W naszej ofercie posiadamy również nabiał, wyroby garmażeryjne oraz ciasta. Współpracujemy z ok.30 dostawcami z całego kraju.