Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

FILIP ADAMCZYK PerfettoO firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Perfetto to firma transportowa działająca na terenie UE .Wykonujemy usługi transportowe samochodami do 3,5 tony.

Opis stanowiska:

  • Firma transportowa z siedzibą w Warszawie poszukuje na stałe doświadczonego kierowcy kategorii "B" na trasy po UE
  • Robimy około 4000 km tygodniowo
  • Kraje po których głównie jeździmy : Niemcy, Benelux, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy

Wymagania:

  • Doświadczenie w jeździe busem po UE
  • Język angielski/niemiecki/francuski do wyboru - w stopniu potrzebnym do wykonywania pracy
  • Umiejętność wypełniania dokumentów transportowych
  • Umiejętność obsługi nawigacji i telefonu
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Szacunek do powierzonego mienia
  • Odpowiedzialność

Zapraszam do kontaktu !

Oferujemy:

  • Stawka: do ustalenia w zależności od doświadczenia
  • System pracy do ustalenia - minimum 3/1
  • Samochód : Opel Movano, plandeka z windą, firanka
  • Narzędzia potrzebne do pracy (nawigacja)
  • Spedytor dostępny 24/24 365 dni w roku
  • Karta flotowa

Ogłoszenie archiwalne