Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

JAKUB BOŁDAK USŁUGI TRANSPORTOWE

3 60010 000 brutto / mies.
  • Uranowa 2, Prawobrzeże, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Uranowa 2

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Przyjazd na piekarnię ok 3:00, załadowanie auta, rozwiezienie pieczywa, pilnowanie i rozliczenie koszy, koniec pracy ok 7:30

Nasze wymagania

  • Wymagania: Prawo jazdy kat. B, ważna książeczka sanepidowska, mile widziana umiejętność jazdy autem typu kontener

To oferujemy

  • 140 zł na rękę za trasę+ premie

  • Jest możliwość dorobienia sobie innymi kursami

O nas

Podwykonawca firmy Asprod poszukuje osoby do rozwożenia pieczywa po terenie Szczecina.

Zapraszamy tylko osoby zdecydowane, punktualne, chętne do pracy na dłuższy okres czasu.

Praca 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty.

Praca kierowcy polega na:

Przyjazd na piekarnię ok 3:00, załadowanie auta, rozwiezienie pieczywa, pilnowanie i rozliczenie koszy, koniec pracy ok 7:30

Wynagrodzenie: 140 zł na rękę+ premie. Kierowca musi nauczyć się asortymentu który wozi. Musi też dbać o porządek w aucie (zadbany Fiat Ducato Maxi, 2016r)

Jest też opcja, by sobie dorobić innymi kursami.

Wymagania: Prawo jazdy kat. B, ważna książeczka sanepidowska, mile widziana umiejętność jazdy autem typu kontener.