Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

FIRMA USŁUGOWA JUSTYNA CHABOWSKA-ŚWIECHOWICZ

4 0005 000 brutto / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie oraz odbieranie przesyłek od klientów.

  • Dostarczanie oraz odbieranie do paczkomatów.

  • Praca 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu.

  • Sumienność oraz odpowiedzialność.

  • Kultura osobista.

  • Dbanie o powierzone mienie.

  • Punktualność (praca zaczyna się od około 6-7 rano).

  • Sprawność fizyczna.

To oferujemy

  • Szkolenie.

  • Samochód dostawczy.

  • Ubranie robocze.

  • Telefon służbowy.

O nas

Firma zajmuje się spedycją, transportem oraz usługami kurierskimi.