Oferta pracy

Kierowca Kat. B - Transport Międzynarodowy

INNOVATION DESIGN sp. z o.o.O firmie

  • Kukułek 50
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

INNOVATION DESIGN sp. z o.o.

Kukułek 50

Sosnowiec

Firma INNOVATION DESIGN SP. Z O.O. istnieje na rynku od 2009 roku. Prowadzi działalność z zakresu transportu międzynarodowego. Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych Klientów.

Praca również dla obcokrajowców

Twoje zadania: realizacja zleceń transportowych po terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony. Samochody z plandeką.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B dłużej niż 2 lata
  • mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym na pojazdach do 3,5 t
  • jeśli nie posiadasz doświadczenia - zapewniamy szkolenie i wdrożenie
  • dyspozycyjność, uczciwość, punktualność
  • mile widziane ADR
  • dbanie o powierzony sprzęt

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • stawka dzienna 190,00
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • system pracy 3/1, 4/1
  • nowe samochody marki Mercedes Sprinter
  • telefon służbowy, nawigacja, karta płatnicza
  • stały kontakt ze spedytorem

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy