Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kat. B - trasy międzynarodowe

AUTOINVEST GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

7 600‐9 600 zł brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

AUTOINWEST GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki, specjalizujemy się w transporcie części lotniczych i odzieży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony.
  • Samochody kontenery, plandeki do 8 europalet + winda

WYMAGANIA:

  • Dyspozycyjność, uczciwość, punktualność, doswiadczenie na trasach miedzynarodowych
  • Możliwość wjazdu do wszystkich krajów europejskich, w tym do Wlk. Brytanii.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • System pracy 3/1 (23 dni w trasie) - możliwości przedłożenia tras wynagrodzenie netto 4600-6600 miesięcznie

Ogłoszenie archiwalne