Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Kat. B

EcoCar S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie taksówką

  • dbanie o jej czystość

  • realizowanie otrzymanych zleceń przewozu osób

  • obsługa powierzonych urządzeń: taksometr, kasa fiskalna

Nasze wymagania

  • prawa jazdy kat. B od min. 3 lat

  • zaangażowania i pozytywnego podejścia

To oferujemy

  • pracę od zaraz!

  • nowy samochód w 100% przygotowany do pracy: hybrydową Toyotę Camry , hybrydową Toyotę Corollę lub hybrydowy Hyundai IONIQ (taksówka w pełni wyposażona: taksometr, kasa fiskalna, terminal do kart płatniczych, tablet, telefon etc.), 8-osobowego Mercedesa Vito

  • możliwość wyboru najwygodniejszego dla Ciebie modelu współpracy, m.in. umowa o współpracy w modelu prowizyjnym (własna działalność gospodarcza), umowa zlecenie

  • swobodę w planowaniu czasu pracy

  • ponad 80% wszystkich zleceń z Centrali i aplikacji mobilnej – obsługa największych firm i instytucji

  • uczciwe zasady przydzielania zleceń

EcoCar S.A.

EcoCar to jedyna firma technologiczna na rynku taxi z polskim kapitałem i z własną, jednorodną flotą nowych samochodów hybrydowych i Mercedesów Vito dla 7 pasażerów. EcoCar oferuje możliwość zamawiania przejazdów na kilometry oraz za z góry umówioną cenę przez aplikację, on-line, telecentrum i IVR pod numerem +48 123456789.

Spółka świadczy usługi w Warszawie i Trójmieście. Posiada unikatowy na skalę europejską model biznesowy oraz spójną strategię rozwoju opartą na nowoczesnej flocie pojazdów, technologiach mobilnych oraz pro klienckim podejściu.

Przewiń do profilu firmy

Zapraszamy do naszego zespołu, jeśli tylko:

  • lubisz jazdę samochodem

  • lubisz pracę z ludźmi

  • znasz miasto jak własną kieszeń lub chętnie je poznasz

  • posiadasz doświadczenie w pracy jako kierowca

  • szukasz stabilnego miejsca pracy w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie