Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

COMFORTCAR sp. z o.o.

20,0023,00 brutto / godz.
  • Jubilerska 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Jubilerska 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Podstawianie i odbiór samochodów od klientów na terenie Warszawy i okolic

  • Relokacja samochodów między oddziałami

  • Zapewnienie stanu technicznego i wizualnego samochodów zgodnie ze standardami firmy.

  • Praca na pełen etat

Nasze wymagania

  • Aktualne dokumenty (prawo jazdy kat B)

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (ewentualnie jeden weekend w miesiącu)

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość topografii miasta i okolic będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca w systemie zmianowym, możliwość pracy w nie pełnym wymiarze godzin

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Wysokie zniżki na wynajem dla pracowników

O nas

Nie jesteśmy młodym prężnym zespołem ani nową dynamicznie rozwijającą się wypożyczalnią samochodów. Wynajmujemy samochody od 10 lat i znamy się na tym co robimy. Oferujemy wynajem samochodów na najwyższym poziomie z licznymi korzyściami dla naszych klientów. W ciągu 10 lat zrealizowaliśmy ponad 150 tysięcy wynajmów, nasza flota wzrosła z 5 samochodów do ponad 500, jesteśmy obecni w kilku oddziałach w największych miastach Polski: Trójmiasto, Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin.