Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

"PIASTPOL" KLEJNOWSKI KOBIERECKI sp.j.

4 0005 500 brutto / mies.
  • Kolumba 26, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Kolumba 26

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Poszukujemy kierowcy do pracy na terenie Warszawy i okolic w godz. 6.30 - 15.00 od poniedziałku do piątku. Dostawa do wskazanych klientów butli z wodą źródlaną, dystrybutorów do wody, skrzynek z wodą w syfonach, wód mineralnych w zgrzewkach i na paletach, itp. Wynagrodzenie w systemie czasowo-prowizyjnym, w zależności od ilości wywiezionego towaru. Możliwość dodatkowego wynagrodzenia za pozyskiwanie nowych odbiorców. Zatrudnienie na umowę o pracę, na pełny etat. Dystrybucja towarów odbywa się przy pomocy samochodów dostawczych Peugeot Boxer oraz Mercedes Sprinter. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ul. Kolumba 26 (w pobliżu pętli autobusowej i tramwajowej na Okęciu oraz Galerii Handlowej przy Al. Krakowskiej).

Nasze wymagania

Wymagania:

Wskazana znajomość topografii Warszawy.

Wymagana dbałość o higienę osobistą i estetyczny wygląd.

Umiejętność komunikowania się z klientem i pracy w zespole.

To oferujemy

Oferujemy:

Oferujemy możliwość finansowania kursów i egzaminów na prawo jazdy kategorii C.

Istnieje możliwość zakwaterowania.

O nas

Firma PiastPoL istnieje od 1993 r. Jesteśmy w Polsce pionierami w zakresie dostawy wody źródlanej w pojemnikach 19l - jako pierwsi wprowadziliśmy i rozwijaliśmy ten model dystrybucji wody w Polsce.

W naszej ofercie znajdują się wody mineralne gruzińskie Borjomi oraz wody litewskie marki Birstonas: wody Akvilė oraz wody wysokozmineralizowane Vytautas, Birutė oraz Fit MINERALS.