Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. B

TWOJA PRACA sp. z o.o.O firmie

6 000–11 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    1 zmiana 5:00-13:00 2 zmiana 13:00-21:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + napiwki

Twój zakres obowiązków

  • przewóz i dostarczenie zakupów spożywczych ze sklepu internetowego do klienta,
  • rozładunek towaru
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • pozytywne nastawienie
  • Dodatkowo doceniamy: osoby potrafiące bardzo dobrze organizować swoją pracę
  • Mile widziane doświadczenie w lokalnej dystrybucji towarów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: średniomiesięcznie nasi kierowcy zarabiają od 5000 zł netto!
  • możliwość zarobienia do 10 000 tyś na miesiąc;
  • firmowe samochody Mercedes Sprinter
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb;
  • elastyczne formy zatrudnienia; zlecenie lub B2B
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
  • pełne wsparcie kierownictwa
  • uśmiech i wdzięczność zadowolonych klientów

Kierowca kat. B, Warszawa