Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Kat. B

GOH Sp. z o.o.

Sulęcińska 1/5

Wawer

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dostawy towarów (produkty spożywcze) do sklepów i magazynów na terenie Warszawy i okolic;

  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów;

  • Dbanie o stan techniczny powierzonego samochodu.

Nasze wymagania

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Dyspozycyjność (praca wg grafiku - również w weekendy);

  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych prac;

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.

To oferujemy

Oferujemy zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę, w godzinach 7-15.

O nas

Prężnie rozwijająca się firma z branży FMCG zatrudni pracownika na stanowisku kierowcy.