Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

TWOJA PRACA sp. z o.o.

umowa zlecenie
6 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:1 zmiana 5:00-13:00 2 zmiana 13:00-21:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • przewóz i dostarczenie zakupów spożywczych ze sklepu internetowego do klienta,

  • rozładunek towaru

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • pozytywne nastawienie

  • Dodatkowo doceniamy: osoby potrafiące bardzo dobrze organizować swoją pracę

  • Mile widziane doświadczenie w lokalnej dystrybucji towarów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: średniomiesięcznie nasi kierowcy zarabiają od 5000 zł netto!

  • możliwość zarobienia do 10 000 tyś na miesiąc;

  • firmowe samochody Mercedes Sprinter

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb;

  • elastyczne formy zatrudnienia; zlecenie lub B2B

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia

  • pełne wsparcie kierownictwa

  • uśmiech i wdzięczność zadowolonych klientów