Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

DELI2 S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + napiwki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie zamówień do klientów w Warszawie i okolicy,

  • kompletowanie zamówień od dostawców,

  • pakowanie zamówień

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy,

  • wysoka kultura osobista (praca z klientami Premium),

  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmach spożywczych,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra organizacja pracy,

To oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijanym start-upie w obszarze delikatesów premium,

  • możliwość rozwoju osobistego,

  • szkolenia/kursy

O nas

Deli2.pl – oznacza połączenie luksusowych produktów żywnościowych od znanych i cenionych od lat miejsc na mapie Warszawy, a w przyszłości innych miast. To innowacyjna platforma online, dzięki której dokonasz zakupu swoich ulubionych wyrobów premium od różnych dostawców jednocześnie. Wystarczy dokonać wyboru poszczególnych produktów i dogodnego terminu dostawy, a tego dnia kurierzy Deli2.pl odbiorą świeże i w pełni bezpiecznie zapakowane produkty z wybranych miejsc, by dostarczyć je wprost do Twojego domu w samochodach, w których panują idealne warunki do przewozu świeżego mięsa, ryb, jak i chrupiącego pieczywa, czy cytrusów.