Oferta pracy

Kierowca kat. B

EAGLE RECRUITMENT Sp. z o.o.

7 5009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierowcy prezesa oraz członków zarządu

  • Kompleksowe zarządzanie i dbanie o flotę samochodów premium

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów premium - warunek konieczny,

  • Doświadczenie we współpracy z zarządem/ klientami VIP - warunek konieczny,

  • Doświadczenia w zarządzaniu flotą samochodów premium,

  • Dobra znajomość mechaniki samochodowej,

  • Znajomość renomowanych serwisów naprawczych,

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca zawodowy (min. 3 lata),

  • Dyspozycyjność - praca w nienormowanych godzinach,

  • Mile widziane uprawnienia na inne środki transportu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Wysokie wynagrodzenie stałe,

  • Narzędzia pracy telefon, laptop, samochód służbowy,

  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość jazdy autami premium

O nas

Poszukujemy prywatnego kierowcy (VIP) do współpracy z Prezesem Zarządu jednej z największych polskich firm. Osoby posiadającej doświadczenie w prowadzeniu oraz zarządzaniu flotą samochodów premium.