Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kat. B

Carsen Auto CzęściO firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Pracownik fizyczny

CARSEN - dystrybutor części samochodowych oddział Warszawa/Bielany
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • załadunek i rozładunek towarów,
  • transport towarów pod wskazany adres,
  • dbałość o bezpieczeństwo i prawidłowe przewożenie ładunku
  • wnoszenie towarów na wskazany adres,
  • dbałość o powierzone narzędzie pracy (samochód, telefon, narzędzia),
  • kontakt z Klientami, wypełnienie dokumentacji transportowej, zwrotowej, reklamacyjnej.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B - doświadczenie minimum 3 lata w kierowaniu samochodami
  • znajomość topografii Warszawy i okolic,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • gotowość do pracy fizycznej.

Oferujemy:

  • stabilne wynagrodzenie,
  • pracę w dni robocze, 5 dni w tygodniu,
  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne