Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

Góra Arkadiusz AR-SPEED

4 0006 000 brutto / mies.

Przemysłowa 10

Werbkowice (pow. hrubieszowski)

Twój zakres obowiązków

Przewóz pasażerów w krajach: Polska, Niemcy, Belgia, Holandia.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy Kategorii B

  • Przestrzeganie przepisów drogowych

  • Zaangażowanie oraz samodyscyplina

  • Uczciwość

  • Wysoka kultura osobista

  • Odpowiedzialność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Terminowe wynagrodzenia

  • Minimum cztery wyjazdy w miesiącu

  • Szkolenia

  • Nową oraz dobrze wyposażoną flotę

  • Premie i bonusy

  • Możliwości rozwoju

  • Wsparcie pracowników biura oraz doświadczonych kierowców

O nas

Firma AR-SPEED Przewozy Międzynarodowe z długoletnim doświadczeniem oraz stabilną sytuacją na rynku zatrudni osobę na stanowisko kierowcy kat. B. Obsługujemy kraje: Polska, Niemcy, Belgia, Holandia.

MAKSYMALNIE 50 KM OD SIEDZIBY FIRMY W WERBKOWICACH !