Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. B

Dankol

  • Bierutowska 81, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Dankol

Bierutowska 81

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Witam.

Poszukuje osób pracowitych , uczciwych i chętnych do pracy na stanowisko kierowca kurier w firmie DPD Polska oddział Wrocław Psie - Pole. Praca polega na dostawach i odbiorach palet/paczek na rejonie Kiełczów - Długołęka . Praca Poniedziałek - Piątek w godzinach 7:00 - 16:00/17:00 Wynagrodzenie płacone terminowo stałe lub procent od faktury. Możliwość dorobienia do wypłaty przy dostawach wieczornych do galerii handlowych. Wymagane doświadczenie w prowadzeniu auta kontener/plandeka. Zapewniam wszystkie potrzebne narzędzia do pracy - strój kurierski, skaner, terminal itp. Dla obcokrajowców pomoc w znalezieniu mieszkania w okolicy pracy Wymagany komunikatywny język polski. Więcej informacji pod nr 519-151-557 Zapraszam do kontaktu

Nasze wymagania

  • Pracowitości

  • Chęci do pracy

  • Punktualności

  • Uczciwości