Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kat. B

TRANS DAN Sp. z o.o.O firmie

TRANS DAN Sp. z o.o.

Maszynowa 12

Źródła (pow. średzki)

Firma transportowo-spedycyjna działająca na rynku krajowym i międzynarodowym od ponad 20 lat
zatrudni osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowcy kat B
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • nowy tabor samochodowy

Opis stanowiska:

  • przewóz rzeczy w transporcie krajowym i międzynarodowym
  • codzienna obsługa samochodu
  • obecność przy załadunku i rozładunku gdy jest to wymagane
  • sprawdzenie i zabezpieczenie przewożonego towaru
  • terminowe rozliczanie się z wyjazdów
  • przestrzeganie przepisów bhp
  • bezpieczna jazda
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV
klikając w przycisk aplikowania.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:
1/ 600 880 283
2/ 668 677 012
3/ 664 924 050

Ogłoszenie archiwalne