Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca Kat. C+E (bez doświadczenia)

Erontrans

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem

  • transport towarów na terenie UE

  • holowanie naczep intermodalnych, plandek, chłodni i kontenerów

  • przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Nasze wymagania

  • Chęci do pracy

To oferujemy

  • Gwarantujemy także wynagrodzenie 4 500 zł na rękę miesięcznie podczas 2-miesiecznego okresu szkolenia

  • Szkolimy pod okiem doświadczonych Kierowców-Trenerów w podwójnej obsadzie na trasach międzynarodowych

  • Szkolisz się pracując międzynarodowo

  • Pracujesz 23 dni w miesiącu

  • Najwyższe stawki w Polsce

  • Dodatek dla doświadczonych kierowców!

  • Extra dodatek dla najefektywniejszych Kierowców za ponadprzeciętne wyniki!

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • premie świąteczne

Erontrans

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 30 – letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

Przewiń do profilu firmy