Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

PHENIX sp. z o.o.

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • • realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem

  • • transport towarów na terenie UE

Nasze wymagania

  • • aktualny kurs na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji)

  • • aktualna karty kierowcy

  • • samodzielność i uczciwość

To oferujemy

  • • komfortowe warunki pracy

  • • stabilną pracę

  • • comiesięczną wypłatę na czas

  • • system pracy 2/1, 3/1 ( do uzgodnienia)

  • • nowe/nowoczesne ciągniki i naczepy w pełni wyposażone

  • • profesjonalny warsztat pojazdów i pełne wsparcie techniczne

  • • kierowcy otrzymują pełne wsparcie profesjonalnej spedycji

  • wynagrodzenie (netto):

  • system pracy 2/1 - 1260 €

  • system pracy 3/1 - 1890€

  • system pracy 4/1 - 2790€

O nas

Transportowo Logistyczna firma Phenix Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dlatego też prowadzimy stały nabór pracowników.