Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kat. C+E

SUPERAUTO24 COM SP Z O OO firmie

5 000 zł brutto / mies.
  • Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

SUPERAUTO24 COM SP Z O O

Chorzów

Jesteśmy właścicielem portalu superauto.pl i liderem w branży finansowania nowych samochodów.

poszukujmy kierowców na Śląsku
z prawem jazdy kat. C+E do prowadzenia autolawet

Opis stanowiska:
  • Jazda lawetą Iveco Daily 3,5T lub 7,5 T z przyczepą 8,5m
  • Załadowanie, rozładowanie, przewóz samochodów osobowych i dostawczych fabrycznie nowych
  • Trasy krajowe. Baza wyjazdowa Chorzów z możliwością przejazdu przez dom

Wymagania:
  • Doświadczenie w kierowaniu tego typu zestawem
  • Ważne prawo jazdy min kat C+E
  • Karta kierowcy

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na całość wynagrodzenia.
  • Zarobki 5000 PLN brutto płatne do 10 każdego miesiąca
  • Jazda wyłącznie po kraju.
Zapewniamy:
  • Nowe, bogato wyposażone samochody
  • Telefon służbowy
  • Tankowania na karty paliwowe, żadnej gotówki
  • Wsparcie merytoryczne
  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole
Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny przesłane do nas przez przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne