Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat C+E

BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j.O firmie

  • Venlo, Holandia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca zgodnie z przepisami pracy z przestrzeganiem regulacji prawnych,

  • Dbanie o powierzone mienie,

  • Jazda po krajach Unii, kierunki główne to Holandia, Belgia, Wielka Brytania i Niemcy.

Nasze wymagania

  • Wymagane posiadanie prawa jazdy kategoria C+E z wpisem 95 i karta cyfrowa.

  • Kierowca musi mieć doświadczenie min. 1 rok w prowadzeniu ciągników siodłowych z naczepami.

  • Znajomość podstaw języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana.

  • Wymagane będzie posiadanie uprawnień ADR podst. ale na początku może być bez. Pokrywamy koszty szkoleń.

Mile widziane

  • Znajomość podstaw angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Dobre warunki socjalne na bazie w Holandii (kantyna, toalety, szafki i internet do dyspozycji dla kierowców).

  • Poza bazą pokrywamy koszty parkingów z udogodnieniami.

  • Pokrywamy koszty dojazdu kierowców do Holandii.

  • Pakiet medyczny

  • Stałe szkolenia zawodowe.

  • Kierowcy mają stałe wsparcie z naszej strony w przypadku jakichkolwiek problemów w kraju lub zagranicą.

  • 33 letnie doświadczenie w transporcie drogowym i spedycji

  • Punktualne rozliczanie się z kierowcą za wykonana pracę

  • Dodatkowe premie z oszczędną, bezwypadkową jazdę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

BUS Biuro Usług Spedycyjnych sp. j.

Firma funkcjonuje nieprzerwanie od 1987 roku. Zajmuje się transportem drogowym, morskim, lotniczym i kolejowym oraz logistyką.

Jesteśmy pierwszą prywatną firmą spedycyjną w Polsce. Posiadamy własny obiekt biurowo-magazynowy w W-wie gdzie znajduje się nasza siedziba. Posiadamy oddział spedycyjny w Gdyni i oddział agencji celnej w Radomiu. Posiadamy własną agencję celną i siostrzaną firmę transportową. w sumie posiadamy 60 ciągników siodłowych z naczepami lub bez. Zatrudniamy łącznie ok 100 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Kierowca w transporcie międzynarodowym

Praca w systemie 4 tygodnie pracy, 2 tygodnie odpoczynku. Możliwy inny system pracy wyjazdy z drugiej naszej bazy w Warszawie do Europy Zachodniej i z powrotem do Polski.

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie przez formularz.

W aplikacji prosimy umieścić aktualną klauzulę, zgodną z RODO.