Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWE "POLONEE" BARBARA STACHACZYK

8 00010 000 brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Rodzinna firma transportowa działająca nieprzerwanie od 1991 roku z powodu rozszerzenia działalności ZATRUDNI :

- kierowców kat. C+E na pełny etat

Opis stanowiska:

  • ~ Wyjazdy z Niepołomic
  • ~ Powroty do Niepołomic
  • ~ Załadunek ZGODNIE Z CZASEM PRACY KIEROWCY
  • ~ Naczepa - chłodnia
  • ~ WYSOKIE WYNAGRODZENIE!
  • ~ Różne pory załadunków (ustalane odpowiednio wcześnie)
  • ~ W 95% WOLNE WEEKENDY
  • ~ Jazda tylko po Polsce
  • ~ Co 2 dzień w domu!
  • ~ Wynagrodzenie netto (na rękę) oscyluje w granicach 5.500-7.000zł/miesiąc w zależności od ilości przejechanych kilometrów (gwarantowany dolny limit kilometrów!)

ZANIM ZADZWONISZ:

·      Od kiedy jesteś gotów podjąć pracę i czy naprawdę jej obecnie szukasz? (szanuj czas swój i pracodawcy)

·      Widełki wynagrodzenia zależą od Twojej dyspozycyjności/prawnego czasu pracy/logistyki

·      Jeśli jesteś obcokrajowcem - czy posiadasz kod 95?

Możliwość zatrudnienia obcokrajowców z doświadczeniem (Праця для Українців. если вы не в Польше: Viber/Cкыпэ контакт)!

Dodatkowo: tanie zakwaterowanie + pomoc przy dokumentach ( До того ж: дешеве житло + допомога в обробці документів)

Wymagania:

Od kandydatów wymagane jest prawo jazdy kategorii C+E oraz kod 95. Kierowcy bez doświadczenia będą zobowiązani do okresu próbnego - nauki z dodatkowym, doświadczonym kierowcą.

Każdemu kierowcy GWARANTUJEMY:

~ Atrakcyjne wynagrodzenie - jasno kalkulowane - bez podwójnych standardów. Mówimy stanowcze nie jakiejkolwiek dyskryminacji.

~ Stabilność zatrudnienia (Pewna praca na stałe).

~ Tanie zakwaterowanie 50 metrów od miejsca pracy!

# PRACODAWCA DOSKONALE ZNAJĄCY REALIA CIĘŻKIEJ PRACY KIEROWCÓW ZAWODOWYCH.

# MÓWIMY JASNO I UCZCIWIE JAK JEST.

# SZANUJEMY I DOCENIAMY PORZĄDNYCH KIEROWCÓW, GDYŻ WIEMY, ŻE WBREW OGÓLNEJ OPINII TEN ZAWÓD TO "CIĘŻKI KAWAŁEK CHLEBA".

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego

UWAGA!!!

Widełki wynagrodzenia 8.000-10.000zł podane w ogłoszeniu są w kwotach brutto, zgodnie z wymaganiami serwisu pracuj.pl.

Ogłoszenie archiwalne