Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy Sp.j.

  • Lubartów

    Lubartów, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • sumienne wykonywanie obowiązków kierowcy,

  • dostarczanie towaru do naszych klientów,

  • przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C +E,

  • świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy,

  • mile widziane doświadczenie.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • ciekawą pracę w dużej, rozwijającej się firmie,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • stabilne zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę,

  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę,

  • po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną.

O nas

DRUKARNIA DAKO Kozioł i wspólnicy spółka jawna

21 – 100 Lubartów ul. Nowodworska 1

Jesteśmy największą w Polsce drukarnią opakowań oraz producentem tektury falistej.

Dzięki odważnej wizji i inwestycjom staliśmy się liderem w branży poligraficznej. Aktualnie stawiamy na dynamiczny rozwój, który przejawia się ciągłą rozbudową infrastruktury, parku maszynowego i hal produkcyjnych. Dzięki inwestycjom staliśmy się atrakcyjnym kontrahentem nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicznym.

Drukarnia DAKO to:

Pół wieku doświadczenia w branży poligraficznej,

Najnowocześniejsze maszyny drukarskie i uszlachetniające,

Blisko 900 pracowników,

Przyjazne środowisko pracy – stawiamy na ciągły rozwój Naszych pracowników,

Niski wskaźnik fluktuacji – pracownicy wiążą się z Nami na stałe.

Jesteśmy firmą rodzinną, naszym najcenniejszym kapitałem są wieloletnie relacje oparte na zaufaniu. Umiemy budować takie relacje.

Zostań częścią Naszego zespołu!