Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

ALFA Sławomir Domański

  • lubelskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma transportowa zatrudni kierowcę kategorii C+E w transporcie międzynarodowym do przewozu tank kontenerów.

Opis stanowiska:

Miejsce pracy - Niemcy, Holandia, Belgia, praca w systemie 2/2, do dwóch kierowców jest przypisane jedno auto, samochody marki DAF Super Space Cab, firma dowozi kierowców na miejsce pracy na swój koszt

Wymagania:

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym
  • ADR
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV na podany adres mailowy z klauzulą, umożliwiającej przetwarzanie danych dla celów rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przeprowadzenia aktualnych procesów rekrutacyjnych.”

Ogłoszenie archiwalne