Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat C+E

WOLPAMA TRANS SP Z O OO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizujemy transporty na terenie UE

  • Praca w kółkach na trasach: Polska - IT - Polska; Polska - DE - Polska

  • Zadbana nowoczesna flota Renault, Man, Krone, Schmitz

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Cyfrowa karta kierowcy

  • Aktualne uprawnienia i badania

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - możliwość przyuczenia do zawodu

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w stabilnej firmie – ugruntowana pozycja na rynku transportowym

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Terminowość wynagrodzeń

  • Wynagrodzenie podstawa + dieta

  • System pracy – ustalany indywidualnie

  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze

  • Pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy

O nas

W związku z rozwojem naszej firmy zatrudnimy Kierowcę w transporcie międzynarodowym kat. C+E.

Siedziba firmy: Mielec

Kierowcom bez doświadczenia zapewniamy szkolenie w zawodzie z zakresu:

  • Obsługi i prowadzenia pojazdów

  • Przepisów czasu jazdy i pracy kierowców

  • Prawidłowego wypełnienia dokumentów i sposobu ich obiegu

  • Załadunku, rozładunku jak i zabezpieczenia towarów

  • Stałe wsparcie pracodawcy podczas trasy

  • Rozpoczęcie i zakończenie pracy 39-300 Mielec