Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

OMEGA-IMPORT KAROLINA OLESZEK

11 00012 000 brutto / mies.
  • Lublin, lubelskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma transportowa zatrudni kierowcę kategorii C+E w transporcie międzynarodowym.

Główne kierunki kursów to Norwegia i Wielka Brytania.

Opis stanowiska pracy :

  • praca na ciągniku siodłowym z naczepą na trasach międzynarodowych -przewóz drogowy rzeczy
  • załadunki i rozładunki towarów

Wymagania :

  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • dyspozycyjność, punktualność, uczciwość
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • mile widziane doświadczenie, ale nie jest to wymóg konieczny

Poszukujemy zdecydowanych do pracy, solidnych, kandydatów, chętnych do   nawiązania dłuższej współpracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne