Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Winiarski

14 00016 000 brutto / mies.
  • Flechtingen, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy kierowcę C+E. Zatrudnienie w firmie naszego klienta. Transport materiałów budowalnych ciągnik + kiper. Praca w okolicy Magdeburga. Transporty wykonywane w obrębie regionu do 200 km od siedziby firmy.

Nasze wymagania

Oczekujemy:

- prawo jazdy C+E (nie jest wymagane doświadczenie na kiperach)

- mile widziana znajomość niemieckiego (nie jest to jednak warunek konieczny)

To oferujemy

Zapewniamy:

- pracę przez cały rok w stabilnej firmie (umowa o pracę na pełen etat bezpośrednio z niemiecką firmą na czas oznaczony lub nieoznaczony według wyboru pracownika)

- stawka godzinowa 12,00 EUR/h brutto + diety w wys. 24,00 EUR/dzień na rękę (za poniedziałek i piątek) oraz 36,00 EUR/dzień na rękę (za wtorek, środę i czwartek) - średnie wynagrodzenie miesięczne pracowników ok. 2.500 EUR na rękę

- system premiowy (premie roczne)

- firma oddaje do dyspozycji busa (i go tankuje) na trasie Flechtingen-Poznań (ewentualny dojazd do Poznania własnym samochodem)

- praca od poniedziałku do piątku (dla chętnych możliwość pracy w soboty)

- nocleg w aucie

- możliwość pracy w systemie

- zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieoznaczony bezpośrednio w niemieckiej firmie (pomagamy z komunikacją na początku).

PO WYSŁANIU CV PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY NA PODANY NUMER TELEFONU

O nas

Rodzinna firma transportowa zajmująca sie głownie obsługą budów - budownictwo drogowe (transport kruszyw i innych materiałów budowlanych/rozbiórkowych sypkich). Firma posiada kilkadziesiąt zestawów (Mercedes, Scania, Volvo) nie starszych niż 6/7 lat (ciągle odnawiana flota). W firmie pracują Niemcy, Polacy oraz Węgrzy.