Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

Menke Spezial-Transporte GmbH & Co.KG

  • Menke Spezial Transporte GmbH&Co.KG Am Industriegelände 2 D-14772 Brandenburg , Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca na terenie Niemiec

  • praca w systemie tygodniowym/wolne weekendy

  • trasy krótkie i dalekobieżne po całych Niemczech

  • praca w zestawie ciągnik siodłowy z dźwigiem samochodowym + naczepa

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy kategorii C+E (kod 95)

  • aktualna karta kierowcy do tachografu cyfrowego

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym

  • możliwość przesłania CV w jezyku polskim

To oferujemy

  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą

  • kontakt z polskim spedytorem

  • płatny urlop zgodnie z niemieckim prawem pracy

  • niemieckie świadczenia socjalne (m.in. Kindergeld)

  • ubezpieczenie zdrowotne, działające również na terenie Polski

  • opłacane składki emerytalne

  • zapewniamy profesjonalne szkolenie oraz wsparcie kierowcy w zakresie obsługi systemów rozładunkowych

  • wsparcie polskiego konsultanta przed podpisaniem umowy oraz podczas całego czasu trwania umowy

Menke Spezial-Transporte GmbH & Co. KG to firma rodzinna z ponad 45 letnim doświadczeniem w transporcie, logistyce materiałów głównie sektora budowlanego. Korzystając ze specjalistycznego sprzętu, wyposażonego w rożnego rodzaju systemy rozładunkowe oraz zatrudniając wykfalifikowanych pracowników, dostarczamy towar bezpośrednio do odbiorcy.

Przewiń do profilu firmy