Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

M&M SPEDITION Sp. z o.oO firmie

M&M SPEDITION Sp. z o.o

Ulica Torowa 11

Ociąż (pow. ostrowski)

Twój zakres obowiązków

  • przerzuty międzyzakładowe produktów gotowych i surowców przy pomocy ciągnika siodłowego (przepinanie naczep) pomiędzy Ociążem a Nowymi Skalmierzycami

  • praca w systemie dwuzmianowym 6-18 i 18-6 poniedziałek-piątek

Nasze wymagania

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • dbanie o powierzone narzędzia pracy

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy kat. C+E

  • aktualny kurs na przewóz rzeczy

  • posiadanie aktualnej karty kierowcy

  • umiejętność planowania i organizowania pracy własnej oraz praca w zespole

  • chęć podjęcia pracy w systemie zmianowym 6-18; 18-6 poniedziałek-piątek

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowę o pracę

  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę

  • pracę na terenie Polski

M&M SPEDITION Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w transporcie krajowym i międzynarodowym. W trosce o naszych Klientów, dysponujemy wykwalifikowaną i profesjonalną kadrą pracowniczą, która codziennie dąży do zapewnienia usług na najwyższym poziomie.

Współpracujemy ze znanymi, wiodącymi firmami, dla których przewozimy m.in. artykuły spożywcze, przemysłowe (np. meble), a także wiele innych produktów.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o nadsyłanie swoich zgłoszeń. Możliwy również kontakt telefoniczny w godz. 8-18.