Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kat. C+E oraz z podstawowym ADR

DUHABEX Sp z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Możesz liczyć na szybki kontakt i rozmowę kwalifikacyjną, w każdą środę godz. 10.00
Adres siedziby polskiej: Harcerska 10, 32-540 Trzebinia, Małopolska
Szukamy kierowców kat. C+E oraz z podstawowym ADR Kontenery Morskie oraz Plandeka

1) DUHABEX GmbH, Umowa Niemiecka, wynagrodzenie 2300 Euro netto, ( 88 Euro / dzień pracy) + darmowy transport do pracy lub zwrot dojazdu do Niemiec + premie !
2) DUHABEX Polska, Umowa Polska, wynagrodzenie 9500 zł netto ( 345 zł dzień pracy ) +  zwrot kosztów dojazdu + dodatki + premie roczne

Zakres obowiązków

  • Główne kierunki twoich tras: Benelux, Niemcy

Wymagania

  • Doświadczenie w przewozach międzynarodowych
  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Ukończony podstawowy kurs ADR
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Cyfrowa karta kierowcy

Co oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym 3/1, 4/1
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe płatności do 5 dni całość na wskazanym koncie bankowym
  • Najnowocześniejszy tabor Euro 6 Mercedes Volvo, z pełnymi systemami bezpieczeństwa
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Bezpłatny dojazd do miejsca pracy
  • Premie roczne do 5000 zł
  • Możliwe użytkowanie samochodu do celów prywatnych
  • Pensję całkowicie zależną od umiejętności kierowcy oraz stażu pracy w firmie Duhabex

Jeżeli masz dodatkowe pytania, chętnie odpowiemy na wszystkie, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wysyłając aplikację poprzez przycisk „Aplikuj”.

Telefon kontaktowy:
665 403 403
665 406 406

Ogłoszenie archiwalne