Oferta pracy

Kierowca kat. C+E po kraju

"ARMIR LOGISTYKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje

Twój zakres obowiązków

  • praca w transporcie w temperaturze kontrolowanej

  • trasy na terenie kraju

  • tygodniowe wyjazdy krajowe – weekendy w domu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E

  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne

  • książeczka sanitarna

  • zaświadczenie o ukończeniu kursu na przewóz rzeczy

  • karta kierowcy

  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

  • możliwość podwyższenia kwalifikacji na koszt pracodawcy

  • wynagrodzenie wypłacane w terminie (płaca zasadnicza, diety)

  • atrakcyjny system premiowania

  • szacunek i bezpieczeństwo dla kierowców poprzez przestrzeganie czasu pracy

  • odpoczynki tygodniowe w domu

  • telefon służbowy

  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę

  • po okresie próbnym oferujemy dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne finansowane przez pracodawcę

  • dofinansowanie do karty multisport

Firma ARMIR LOGISTYKA Sp. z o.o. funkcjonuje na polskim rynku od 2006 roku, świadcząc usługi w zakresie transportu drobnicowego i cało pojazdowego na terenie całego kraju. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi logistycznej naszych Klientów posiadamy magazyny znajdujące się w 4 lokalizacjach w Polsce: Nowy Dwór Mazowiecki, Mysłowice, Wrocław i Oborniki Wielkopolskie.

Przewiń do profilu firmy