Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

STADI INTERNATIONAL TRANSPORT Patryk Stadnicki

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Wypełnienie dokumentacji

  • Punktualność

  • Zabezpieczenie towaru

Nasze wymagania

Firma Stadi International Transport zatrudni kierowcę zawodowego kat. C+E do pracy w transporcie międzynarodowym (głównie DE-FR, ATU, ES, NL, IT) preferowany system pracy 2/1 lub inny dogodny dla kierowcy - kwestia dogadania , praca na ciągniku DAF XF 480 euro 6. Od października 2022 - możliwość przejścia na niemiecką umowę o pracę.

Posiadamy same nowe auta, naczepa typu plandeka firanka.

Jesteśmy słowni, uczciwi. Zatrudniamy także obcokrajowców, wymagana znajomość języka polskiego. Mile widziana znajomość języka niemieckiego, posiadane uprawnienia ADR lecz nie jest to konieczne.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu.

696652970