Oferta pracy

Kierowca kat. C+E

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dostaw krajowych zestawem (ciągnik siodłowy + naczepa),

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy kierowcy,

  • Dbałość o powierzony ładunek,

  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu.

Nasze wymagania

  • Posiadanie prawo jazdy kat. C+E (z kodem 95) + Kartę Kierowcy,

  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty),

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy.

To oferujemy

  • Umowę o pracę u jednego ze współpracujących z nami na stałe Przewoźników,

  • Terminowy system wynagradzania - umowa o pracę,

  • Szkolenie wdrożeniowe,

  • Pracę na trasach krajowych – powrót do domu raz w tygodniu,

  • Karty rabatowe CIRCLE K,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Medicover Sport - dofinansowanie zajęć sportowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • narzędzia pracy

  • karta Medicover Sport

Co nas wyróżnia?

  • Jesteśmy jedynym operatorem z wyłącznym polskim kapitałem,

  • Cenimy sobie partnerstwo i zaangażowanie,

  • Dążymy do ciągłego doskonalenia się,

  • Jesteśmy elastyczni w stosunku do potrzeb naszych przewoźników.

Jako jeden z wiodących operatorów logistycznych w Europie Środkowo-Wschodniej oraz posiadając 30 oddziałów w Polsce i Europie, potrafimy skutecznie zarządzać łańcuchem dostaw naszych klientów. Działamy w wielu branżach co daje nam i naszym partnerom bezpieczeństwo prowadzenia biznesu. Dbamy o stałe zwiększanie się poziomu satysfakcji klientów i jakości oferowanych usług. Stale poszerzamy swoją ofertę produktową i usprawniamy procesy z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań.

Państwa dane kontaktowe zostaną udostępnione naszym Partnerom zgodnie z preferowanym przez Państwa miejscem wykonywania pracy, po czym zainteresowani podjęciem współpracy Partnerzy skontaktują się z Państwem bezpośrednio w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy