Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat C+E

Granimex Sp. J. O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby z prawem jazdy kat. C+E do rozpoczęcia pracy w zakresie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej. Gwarantujemy długoterminową współpracę z rzetelną firmą spedycyjną o ugruntowanej pozycji na rynku logistycznym. Praca odbywa się na zestawie typu standard firana

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E

  • dobra orientacja w terenie,

  • wysoka kultura osobista,

  • dobre umiejętności organizacyjne,

  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (międzynarodówka)

  • umiejętność zachowania porządku oraz dbałość o powierzone mienie

  • chęci długotrwałej współpracy (nie przyjmujemy spadochroniarzy)

  • od obcokrajowców oczekujemy posiadania Karty Polaka lub karty pobytu (czasowego lub stałego) nie zatrudniamy na wizę czy paszport

To oferujemy

  • korzystne warunki finansowe - rozliczenie oparte na dniówkach liczonych za każdy dzień spędzony w trasie

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • chęć długoletniej współpracy

  • premie paliwowe oraz uznaniowe dla zaangażowanych kierowców

  • stałe wsparcie specjalistów z branży

  • możliwość dalszego rozwoju w ramach firmy (podniesienie kwalifikacji oraz uprawnień)

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - nawigacja karta kredytowa, karta DKV, telefon, w pełni wyposażony samochód

  • posiadana flota jest w nienagannym stanie technicznym

  • posiadamy własną spedycje (nie korzystamy z zewnętrznych firm do prowadzenia naszej floty)

  • ubezpieczenie grupowe dla każdego pracownika firmy

  • elastyczne podejście do systemu pracy

  • partnerskie podejście do współpracy między pracownikami firmy

  • Rozliczenie po każdym zjeździe na bazę

Granimex Sp. J.

Firma spedycyjno-transportowa Granimex TSL poszukuje kandydata na stanowisko kierowcy kat C+E na trasach międzynarodowych. Poniżej przedstawiamy ofertę oraz wymagania dla kandydatów.

Przewiń do profilu firmy

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o aplikowane przy pomocy formularza kontaktowego poniżej. Prosimy też o załączenie CV.