Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E również bez doświadczenia

Duvenbeck

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Duvenbeck

Jerzmanowska 19

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pojazdem oraz czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem

  • Sumienne i staranne wykonywanie powierzonych zadań

  • Przestrzeganie przepisów o czasie pracy kierowców oraz dostarczanie danych z karty kierowcy w ustalonym terminie

  • Dostarczanie dokumentów przewozowych CRM i innych pozwalających na rozliczenie z klientem

  • Dbanie o powierzone auta i inne mienie należące do pracodawcy, oględziny stanu technicznego i zgłaszanie ewentualnych uszkodzeń

  • Przestrzeganie obowiązujących regulaminów i innych aktów wewnątrzzakładowych oraz stosowanie się do poleceń przełożonych

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E (z kod. 95)

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • Dyspozycyjność

  • Aktualna karta kierowcy

  • Uczciwość, terminowość oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

To oferujemy

  • Praca w systemie 3/1 , 2 /1 lub 5 dni w trasie na 45 godzin pauzy

  • Trasy międzynarodowe

  • Pojedyncze i podwójne obsady

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w renomowanej firmie z zagranicznym kapitałem

  • Nowy, sprawny tabor (Man, Mercedes, Volvo)

  • Terminowe wynagrodzenie (podastawa + premie + diety)

  • Szkolenie z zakresu ekonomicznej jazdy

  • Upominki na święta Bożego Narodzenia i „wczasy pod gruszą”

  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy

  • Parking na bazie dla prywatnych pojazdów kierowców

  • Profesjonalne zaplecze i wsparcie techniczne przez cały czas

  • Wsparcie profesjonalnego zespołu dyspozytorów i spedytorów

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Duvenbeck

Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu jest częścią międzynarodowej grupy Duvenbeck Logistik, której początki sięgaja 1932 roku.

Dzięki wyróżniającej nas "Kulturze Logistyki" zdołaliśmy pozyskać najbardziej znanych klientów z branży motoryzacyjnej, produkcji napojów i tworzyw sztucznych oraz z zakresu produkcji maszyn rolnych.

Obecnie wrocławski oddział Duvenbeck Logistik posiada ponad 120 zestawów ciężarowych i zatrudnia ponad 300 osób.

Przewiń do profilu firmy

numerukontaktowy – 785 054 106