Ta oferta pracy jest nieaktualna od 268 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. C+E

  • śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 27.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy międzynarodową firmą transportową specjalizującą się w przewozie samochodów. Jako oddział polski istniejemy od 1992 roku. Główna siedziba znajduje się we Włoszech. W Europie należymy do czołowej grupy firm transportowych.

    Zatrudnimy Kierowców Kat. C+E

    Opis stanowiska:

    • transport pojazdów na terenie UE,
    • samodzielny załadunek i rozładunek autotransportera,
    • jazda w pojedynczej obsadzie.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
    • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo : podstawa + nadgodziny + diety + premię w zależności od osiągnięć,
    • delegacje z ryczałtem 46 € dziennie zagranicą i 80 zł dziennie w Polsce,
    • profesjonalne 2 tyg. szkolenie w ramach pracy,
    • pracę w Europie Zachodniej i Środkowej ( Polska, Włochy, Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Szwajcaria, Austria, Czechy),
    • stałe trasy oparte na kontraktach,
    • pracę w profesjonalnym zespole logistycznym,
    • zjazdy do kraju co 2/3 tygodnie,
    • pakiet socjalny,
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
    • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy.

    Wymagamy:

    • prawa jazdy kategorii C+E,
    • doświadczenia jako kierowca krajowy/międzynarodowy min. 1 rok,
    • samodzielności i odpowiedzialności,
    • świadectwa kwalifikacji zawodowej (kod 95),
    • karty kierowcy,
    • aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego, lub włoskiego.
    Szczegółowe informacje pod numerem telefonu:
      tel. 512-254-359

    TRANSPORT W EUROPIE OD PONAD 60 LAT