Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E

GKW sp. z o.o.O firmie

6 0008 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Stęszew, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma GKW jest w fazie szybkiego rozwoju, nasza misja to dostarczanie ładunków bezpiecznie do klienta. Dlatego poszukujemy osoby chętne do pracy i sumienne w tym co robią.

Opis stanowiska:

  • Kierowanie pojazdem oraz czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem
  • Sumienne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • Przestrzeganie przepisów o czasie pracy kierowców oraz dostarczanie danych z karty kierowcy w ustalonym terminie
  • Dostarczanie dokumentów przewozowych CRM i innych pozwalających na rozliczenie z klientem
  • Dbanie o powierzone auta i inne mienie należące do pracodawcy, oględziny stanu technicznego i zgłaszanie ewentualnych uszkodzeń
  • Przestrzeganie obowiązujących regulaminów i innych aktów wewnątrzzakładowych oraz stosowanie się do poleceń przełożonych

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • doświadczenie w transporcie krajowym
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • motywacja i chęci do pracy
  • mile widziane ADR

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub samozatrudnienie
  • Powroty w tygodniu do domu
  • Zestaw przypisany do kierowcy
  • Karnet na siłownie
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Profesjonalne zaplecze i wsparcie techniczne przez cały czas

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne