Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. C+E - transport krajowy

  • Łącko (pow. nowosądecki), małopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sądecka Grupa Producentów Owoców i Warzyw "Owoc Łącki" Sp. z o.o.

    Firma istnieje na rynku od 2003 roku.
    Zajmujemy się produkcją i sprzedażą owoców, soków NFC i koncentratów.
    Stale doskonalimy nie tylko infrastrukturę techniczną, ale również metody zarządzania.
    Wysoki standard produktów i zakładów potwierdzają certyfikaty: IFS Food, BRC, HACCP i GLOBAL G.A.P.

    Miejsce pracy: Łącko (pow. nowosądecki)

    ZADANIA:

    • przewóz towarów zgodnie z harmonogramem;
    • realizacja dostaw towarów do klientów;
    • załadunek i wyładunek przewożonego towaru;
    • kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku;

    WYMAGANIA:

    • czynne prawo jazdy kat. C+E z kartą kierowcy;
    • gotowość do pracy i do jazdy nocnej;

    OFERUJEMY:

    • stabilizację;
    • umowę o pracę;
    • jazda na terenie kraju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sadecką Grupę Producentów Owoców i Warzyw "Owoc Łacki" Sp. z o.o. z siedzibą w 33-390 Łącko 761 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
    Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.