Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat C+E transport międzynarodowy

Jost GroupO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą po krajach UE

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego

  • doświadczenia w transporcie międzynarodowym po UE

  • prawa jazdy kat C+E

  • świadectwa kwalifikacji

  • cyfrowej karty kierowcy

  • gotowości do podjęcia pracy w systemie 3/1, 4/1, 6/2, 8/2

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • średnie miesięczne wypłaty w wysokości 10000 zł netto

  • opiekę medyczną w UE

  • nowoczesny tobor (mercedes actros mp4, IVECO )

  • własny serwis naprawczy

  • transport z miejsca zamieszkania do pracy

  • ubranie robocze ( firmowe)

  • dostęp do zaplecza socjalnego (kantyna, prysznice, kuchnia, pralka)

Jost Group

Firma Go-Trans GmbH z siedzibą w Warszawie, należy do Grupy JOST GROUP -

jednej z największych firm transportowych, świadczących usługi transportowe po całej UE.

Przewiń do profilu firmy

Oferujemy przygotowanie kierowców bez doświadczenia do prowadzenia zestawów C+E w transporcie międzynarodowym.

Osoby zainteresowane prosimy aplikowanie za pomocą przycisku aplikuj

lub telefonicznie,