Oferta pracy

Kierowca Kat. C+E w transporcie krajowym

Autohero Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jagiellońska 88B, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Autohero Polska Sp. z o.o.

Jagiellońska 88B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie samochodów do klientów oraz uzupełnianie dokumentów przekazania auta

  • Transport samochodów pomiędzy dostawcami usług serwisowych

  • Przestrzeganie terminowości realizowanych tras

  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej

  • Dbałość o powierzony samochód i mienie Firmy, w tym zgłaszanie ewentualnych awarii

  • Optymalne planowanie przerw w pracy

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E, kat. B oraz karta kierowcy

  • Doświadczenia w transporcie krajowym min. 2 lata

  • Uczciwość i punktualność

  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy jazdy

  • Sumienność w wykonywanych zadaniach – bezszkodowa jazda

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Jazdę wyłącznie nowymi autolawetami

  • Niezbędny sprzęt (nawigacja, telefon, karty paliwowe, kombinezon firmowy)

  • Oferta pracownicza - zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

W Polsce posiadamy również flagowy showroom znajdujący się w hali kultowej fabryki FSO.

Przewiń do profilu firmy

Przy podpisaniu umowy obowiązkowe będzie przedstawienie zaświadczenia o niekaralności.