Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E w transporcie krajowym

Total Logistic Sp. z o.o. S.K.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca zazwyczaj od poniedziałku do piątku (sporadycznie sobota)

  • Praca na terenie Warszawy, okolic oraz krótkie wyjazdy 1-2 dniowe

  • Obsługa stałych klientów

  • Ładunki paletowe tyłem ładowane

  • Auta parkowane: Lesznowola / Nadarzyn

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej z aktualnymi badaniami

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

  • Doświadczenie

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie

  • Karta kierowcy

  • Dbałość o powierzony sprzęt

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Umowa o pracę

  • Przestrzeganie czasu pracy kierowcy

  • Przyjazna atmosfera

Total Logistic Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Warszawie jest firmą transportowo-logistyczną, działającą na rynku polskim i międzynarodowym od 1997 roku.

Przewiń do profilu firmy