Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Szkudelski Transport Sp. z o.o. Sp.K.

7 00012 000 brutto / mies.
  • Kazimierz Biskupi (pow. koniński)

    Kazimierz Biskupi (pow. koniński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Transport towarów na terenie UE. Transport towarów odbywa na liniach między poszczególnymi krajami UE. Dbanie o powierzony sprzęt, raportowanie systemu pracy przy użyciu telematyki Transics.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym,

  • nienaganny staż pracy,

  • aktualne dokumenty.

Mile widziane

  • kurs ADR – stopień podstawowy,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

To oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z systemem premiowania/konkursów dla naszych pracowników,

  • pracę w stabilnej – rozwijającej się firmie,

  • dobrze wyposażony tabor,

  • możliwość rozwoju interpersonalnego,

  • pracę z zachowaniem norm czasowych,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • rabatowe karty paliwowe dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

Firma Szkudelski Transport Sp. z o.o. Sp.K. zajmuje się transportem międzynarodowym na terenie krajów UE na zasadzie realizacji stałych połączeń. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej co pozwala nam realizować przewozy w coraz większym zakresie i ilości, a także poszerzać grono naszych zadowolonych Klientów.

Szkudelski Transport Sp. z o.o. Sp.K. to nie tylko transport ale i pasja z jaką konsekwentnie działamy, realizujemy plany i założenia.

Dołączając do nas masz okazję pracować w stabilnie rynkowo firmie, na nowym nie zawodnym sprzęcie objętym kontraktem serwisowym i bądź zadowolonym z pracy i docenionym Pracownikiem.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

  • Obecnie poszukujemy osób w systemie pracy 2/1.

  • Szczegóły oferty omawiamy telefonicznie.