Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym

  • Piotrówka (pow. strzelecki), Strzelce Opolskie, opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 17.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Strychacz Ireneusz Transport Międzynarodowy

    Transport Międzynarodowy Ireneusz Strychacz to prywatna firma transportowo-spedycyjna działająca na rynku od 1989 roku. Do naszych zadań należy świadczenie usług transportowych oraz spedycyjnych na rynku krajowym, jak również międzynarodowym. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym.

    Miejsce pracy: Strzelce Opolskie (okolice), Piotrówka (pow. strzelecki)

    Opis stanowiska:

    Transport towarów ponadgabarytowych po całej Unii Europejskiej

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. C+E
    • kurs na przewóz rzeczy
    • aktualne badania lekarskie i psychologiczne
    • karta kierowcy
    • znajomosć przepisów dotyczących czasu pracy kierowców i jazdy
    • znajomość topografii Europy
    • motywacja do pracy oraz dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o uregulowanej pozycji na rynku
    • umowę na czas nieokreślony, po okresie próbnym
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę na trasach międzynarodowych
    • nowoczesną flotę
    • zaplecze socjalne na bazie transportowej

    Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 604281040, 604281064, 774630042 lub przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Transport Międzynarodowy Ireneusz Strychacz z siedzibą w Piotrówce, ul. Kościuszki 85, 47-133 Jemielnica zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Transport Międzynarodowy Ireneusz Strychacz z siedzibą w Piotrówce przy ul. Kościuszki 85, 47-133 Jemielnica. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.