Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym - system 2/2

„TRANSMAR“ Seweryn Maryniak

  • 17291 Prenzlau, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Firma z siedzibą w Prenzlau specjalizująca się w transporcie międzynarodowym.

Kierowca kat. C+E w transporcie międzynarodowym - Niemcy

Miejscem rozpoczęcia oraz zakończenia pracy jest Szczecin.

Nasze wymagania

  • Wiek 25-45 lat

  • Prawo jazdy C+E

  • Minimum 2 lata doświadczenia

  • Niekaralność

  • Odpowiednia kultura osobista

  • Sumienność, uczciwość

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego/angielskiego na poziomie podstawowym.

To oferujemy

  • Pracę w systemie 2/2

  • Wynagrodzenie netto 6700-7000

  • Nowoczesny tabór (DAF, Scania)

  • Atrakcyjne, konkurencyjne a przede wszystkim uczciwe wynagrodzenie

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Niemiecką umowę o pracę

  • Stałą ciężarówkę, która rozpoczyna i kończy trasę zawsze w Szczecinie.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Numer telefonu: kontakt w języku polskim 0049 1737689154 w godzinach 9-17.